Dokonalá pleť? Zkuste využít sílu kolagenu!

Chcete mít dokonalou pokožku bez jakýchkoliv projevů stárnutí? I když čas nejde zastavit ani ošálit, stačí vhodná péče a povede se vám to. Jak a čím?

Dokonalá pleť? Zkuste využít sílu kolagenu!

Každý by chtěl mít dokonalou pleť, bez vrásek a známek stárnutí, ale pokud si myslíte, že toho lze dosáhnout jen za pomoci plastických operací, mýlíte se. Dnes už je kosmetika na hodně dobré úrovni, a pokud se chcete vydat přírodním směrem a nechcete se nechat přeměnit zcela plastickými operacemi, můžete si udržet mladistvá vzhled ještě díky něčemu jinému. Už jste jistě zaslechli někdy o kolagenu a jeho síle, jak jej tedy využít ve svůj prospěch?

péče o pleť

Péče, která nezabere moc času ani úsilí

Lidské tělo si sice je schopno kolagen vytvářet, jenže jak víme, člověk stárne a tím spousta věcí ochabuje a tělo nefunguje pořád, jako zamlada. I proto stárneme, kolagenu ubývá a objevují se vrásky. Často i nezdravým životním stylem nebo stresem si ke tvorbě vrásek sami přispíváme, ale to neznamená, že to nejde změnit. Kolagen se dá do těla dodávat, funguje totiž téměř zázračně, a i když se využívá zejména v kosmetice, pomáhá kolagen také našim kloubům. Užívat se dá ve formě doplňků stravy, ale pokud chcete lépe pečovat o svou pokožku, můžete využít kolagenu, který se nachází v kosmetice.

Mnoho krémů a nejrůznějších sér s obsahem kolagenu totiž pomáhá pokožce získat zase mladistvý vzhled. Stačí jen najít vhodný produkt a začít jej pravidelně používat. Pokud chcete mít krásnou a mladistvě vypadající pleť, musíte se o to postarat. A kolagen pomůže.

pleťový krém

Zkuste séra

Séra jsou mnohem silnější a intenzivnější, můžete je pak doplnit i o pleťové krémy a noční péče. Kolagenové sérum https://www.orcacollagen.cz/jak-funguje-kolagen/ se obvykle aplikuje pod oči, do oblasti víček a podobně a dokáže napnout pleť, i když jsou vrásky už hodně viditelné. Záleží i na síle séra nebo na tom, z čeho je vyrobené. Kolagenové sérum je možná aplikovat na pokožku celého obličeje a ideálně krouživými pohyby, což má potom mnohem větší efekt.

Postarejte se o to, aby nikdo nepoznal, kolik let vám ve skutečnosti je. S kolagenem to bude hračka.