Kam s rodinou na výlet

Jelikož už nás neomezují proticovidová opatření, a konečně máme trochu více volnosti, většina z nás už přemýšlí, kam vyrazit s rodinou na výlet. Můžete se vydat po česku, nebo zavítat i do některé ze sousedních zemí, a navštívit úchvatná místa, která si zamilujete vy, i vaše děti. A nudit se určitě nebudete!

Zábavní parky

Skvělou volbou pro výlet s rodinou jsou obvykle zábavní parky. Je to místo, kde se zábavou žije, a užije si zde celá rodina. Ačkoliv tento druh výletu nepatří k nejlevnějším, stojí za každou korunu. A jaké zábavní parky se nabízejí?

  • Permonium. Tento kouzelný zábavní park v Oslavanech nabízí zábavu jak pro dospělé, děti, tak i pro ty nejmenší. A jaké atrakce zde naleznete? Pavoučí past s překonáváním překážek, osvěžení v podobě důlního jezera, sopku, simulaci sjezdu výtahem s výstupem do hýbající se štoly, labyrint, a mnoho dalšího.
  • Mirakulum. Tento zajímavý zábavní park naleznete v Milovicích. Těšit se zde můžete na fascinující atrakce v podobě tajemného hradu plného chodeb, průchodů, i podzemního areálu, vodní svět, lesní město se spoustou stezek v korunách stromů, farmu, a mnoho dalšího.
  • Fajnpark se nachází v Chlumci nad Cidlinou, a rovněž nabízí spoustu zábavy pro celou rodinu. Jistě si užijete největší trampolínové centrum v České republice, autodrom, Dinoprales, nebo Indiánov. Atrakce zde jsou zábavné, naučné, i sportovní, a tak si to svoje najde každý.

Mimo jiné však v České republice najdete i Dinopark, Funpark žirafa, Zábavní park Šikland, Zážitkový park Zeměráj, nebo třeba BRuNO family park.

klasický kolotoč

Plavba

Pokud patříte k milovníkům vody, a vaše děti milují námořnickou tématiku, plavba lodí bude nezapomenutelným zážitkem. Můžete plout po Baťově kanálu na lodi, či motorovém člunu, užít si celodenní výlet lodí na Slapy, vyzkoušet plavbu po Vltavě, nebo se nechat unášet proudem při plavbě Pražskými Benátkami.

papírová loď

Únikové hry

Dalším velmi populárním zážitkem, který se nabízí v mnoha variantách po celé České republice, jsou pak únikové hry. V Brně si můžete například vyzkoušet Dračí stezku, což je rodinná hra podél Svratky. V Ostravě pak vyzkoušíte hned dvě únikové venkovní hry, a v Havířově můžete navštívit pevnost Boyard.