Kam uložit peníze?


Líbí se vám představa bydlení v Chorvatsku?
Už se vám nelíbí život v tuzemsku a přemýšlíte nad tím, že budete alespoň léto trávit u moře? V dojezdové vzdálenosti od České republiky se nachází například Chorvatsko, které je oblíbené právě díky dojezdové vzdálenosti autem. Každý rok zde po celou letní sezonu narazíte na tisíce Čechů, kteří sem jezdí na dovolenou už celé roky. A není se čemu divit. Chorvatsko je krásná země, která má co nabídnout. Učaruje vám krásná příroda, kulturní památky i místa, kde se natáčely známé seriály. Je tu spousta krásných ostrovů, kde si můžete dosyta užít soukromí a čisté moře. Milovníky dobrého jídla potěší celá řada rybích restaurací, kde si můžete dát plody moře i ryby.

byty u moře

To jsou hlavní důvody, proč sem lidé jezdí na dovolené. Díky krásné přírodě si můžete užít i dovolenou pod stanem či v karavanu, ale jestli toužíte spíše po dlouhodobějším pobytu, bude lepší pobyt někde v apartmánu. Lidé kteří mají volné peníze a chtějí je rozumně investovat hledají vhodné nemovitosti. Celá řada lidí se začala zajímat o nemovitosti u moře, protože mají velký potenciál jak z hlediska budování pasivního příjmu, tak z hlediska možnosti využití této nemovitosti k přestěhování.

chorvatsko split

Zaujaly vás reality v Chorvatsku na prodej Najadranu? U nás si určitě vyberete. Zabýváme se prodejem apartmánů, které jsou nově dokončené a připravené k nastěhování. Jejich výstavba probíhá prakticky pořád, a všechny apartmány se vyznačují tím, že se nachází kousek od moře. Proč nezainvestovat do zahraniční nemovitosti, jejíž hodnota se bude jen zvyšovat? Využijte možnost pronajímat svůj nový apartmán zájemcům a nebo zde prožijte svou dovolenou. A když se vám v Chorvatsku zalíbí natolik že tu budete chtít zůstat, bydlení už máte zajištěné. Staňte se naším klientem a kupte si novostavbu, která vám učaruje.