Kvalitní pronájem vozů

Auta jsou bohužel jenom stroje a čas od času zkrátka musí do servisu. To se týká všech automobilů, a to bez výjimky. Jestliže Váš vůz vypoví svoji službu a musíte ho odtáhnout do servisu, tak neváhejte a ihned si začněte vyřizovat náhradní vůz. Ten si můžete vypůjčit od své rodině, nebo se obrátit na autopůjčovnu, která Vám oproti Vaší rodině nabídne velký výběr vozů, a to včetně transportérů. Takovou půjčovnou je autopůjčovna Praha, která se o své zákazníky umí dokonale postarat.

autopůjčovna praha

Pokud mluvíme o autopůjčovně, které se vyzná, tak je to právě tato autopůjčovna. Jejich tradice na trhu už přesáhla 22 let a mají více než dostatek zkušeností. O tom hovoří i fakt, že pro své zákazníky nabízení nadstandartní služby, které jinde nenajdete. Velkou výhodou je obrovský výběr automobilů a také přistavení vozu po Praze zdarma. Přistavení vozu je však možné i na letišti Václava Havla a vy tak po přistání můžete rovnou vyrazit domů, či do práce. K jejich nadstandartním službám patří zapůjčení sedačky a podsedáku zdarma a samozřejmě havarijní a zákonné pojištění. Překvapením může být i placení kartou a nemusíte tak vybírat zbytečně hotovost. Všechny automobily jsou samozřejmě v perfektním technickým stavu a jsou vyčištěné, aby mohly být ihned používány.

autopůjčovna praha

Na internetových stránkách lze samozřejmě dohledat ceník pronájmu a ten se u každého vozu liší. Kompletní cením je rozepsaný velice přesně, a to včetně měsíčního pronájmu, či pronájmu na 3 dny. Dohledáte tady však i pronájem na víkend, který se počítá http://finance.idnes.cz/co-vse-se-pocita-do-penze-08n-/viteze.aspx%3Fc%3DA090504_105819_viteze_sev již od pátku od 17 hodin až po pondělí do 8 hodin. Samozřejmostí je plná nádrž u každého vozu, abyste nemuseli hned po vyjetí z autopůjčovny tankovat. Bát se však nemusíte ani o odcizení, protože vozy jsou zabezpečeny zamykáním řadící páky a také imobilizérem.

Neváhejte tak a ihned při poruše se obraťte na autopůjčovnu v Praze, které má opravdové kvality.