Léto bez podprsenky

Podprsenky slouží k tomu, aby držely poprsí v určitém tvaru. Existují podprsenky v mnoha provedeních, a nejčastěji se můžeme setkat s podprsenkou s kosticemi. Ty mají držet prsa vespod, a spolu s vyztuženými košíčky mají poprsí dodat správný a kulatý tvar. Pro ženy se během let stalo zcela přirozené že ji nosí každý den, a některé ženy s ní dokonce chodí i spát. Je velice důležité vybrat nejen správný typ podprsenky, ale zejména její velikost.

barevné podprsenky

Pro řadu žen je velmi těžké sehnat skvěle padnoucí podprsenku. Většina žen nosí špatnou velikost a to jak v obvodu, tak v košíčcích. Špatná velikost může prsa deformovat a nošení špatné podprsenky může dokonce mít negativní vliv na zdravotní stav. Zejména majitelky větších prsou by měly dbát na to aby nosily správnou velikost. Podprsenka má prsa držet a ulevit zádům od vysoké váhy, což je přesně naopak, pokud má žena podprsenku malou.

bílá podprsenka

Ne všude se ale podprsenka nosí. Existuje mnoho druhů oblečení, kde se podprsenka nenosí. Typicky jde o některé topy a trička bez rukávů a ramínek, šaty s hlubokými výstřihy a nebo holými zády. Také průsvitné oblečení se nosí bez spodního prádla. Ale ženy chtějí něco pod oblečením mít, protože si jinak přijdou nahé a to pro ně není komfortní. Ideální volbou je neviditelná podprsenka, která je vyrobená ze silikonu. Snadno přilne k pokožce a drží prsa tak jak je potřeba. Nikam se nehne a snadno se sundává. Proto se stala součástí šatníku mnoha žen, které si čas od času chtějí vzít na sebe i něco jiného. Tento druh podprsenky nemá zapínání, takže se hodí i pod oblečení s holými zády, a nenajdete na ní ani ramínka. Nečeká vás tedy žádný módní trapas, protože budete mít oblečení které se vám líbí a to s podprsenkou, o které budete vědět jen a jen vy. Zkuste kvalitní podprsenku která není vidět a která drží na místě.