Prostata a její nemoci

Ženy každý měsíc trpí menstruací, která se však vyskytuje u všech a není to žádná nemoc, takže to mají všechny zdravé ženy. Díky menstruaci může mít žena dítě, protože vzniká vajíčko, které pak může být pomocí spermie oplozeno. Pokud k tomu nedojde, žena má další menstruaci a krvácí, protože se vajíčko musí z těla dostat ven. To je jasné. Pro ženy je to však obrovská otrava a problém, protože krvácení není nic hezkého a hold to není ani nic příjemného, takže to ženy nemají vůbec rády a bývají v tomto období velmi nepříjemné a mění se jim jejich nálada, což se dá ale pochopit. Krvácet každý měsíc by nechtěl žádný muž, a tak většina mužů ženy v tomto období respektuje a pokud ne, tak by to měli začít dělat, protože mít menstruaci není nic super a nic příjemného. Nikdo menstruaci mít nechce, ale příroda to tak zařídila, tak to musíme všichni respektovat.

lékař

Muži mají ale také své problémy a kromě toho, že musí trpět ženu v období menstruace se musí potýkat také se svými problémy, které většina mužů má. Mimochodem ženy nemají samozřejmě za problém jen menstruaci, vůbec jsme nehovořili o zdravotních problémech, ale o tom bude řeč jindy. Hlavní bylo se dostat k mužským problémům, které už však jsou zdravotní a nemá je zas tak každý muž, ale jsou velmi časté. Moc se o nich ale nemluví, protože muži neradi přiznávají ostatním, že mají nějaký problém, a to hlavně když se jedná o jejich přirození. Je to pro ně totiž velmi citlivé téma, které nesmí nikdo narušit.

lékař

Muži často trpí nemocí prostaty. Prostata jako taková není nemoc, jak si hodně lidí myslí, ale je to orgán, který má každý zdravý muž. Tento orgán obepíná močovou trubici, kterou mimochodem proudí i ejakulát, takže to se vším souvisí. Pokud dojde k problému a prostata se zvětší, vše je omezeno. Muži neví, co s tím dělat, ale dá se to léčit, pokud si koupí volně dostupné léky. Léky, které však nejsou dostupné jsou léky na poruchu erekce, tedy viagra. Prodej viagry v lékárnách v naší zemi je zakázaný, jsou to zrovna léky, které si musí bohužel muži zažádat u lékaře.