Voda ve Vašem koupání musí být kvalitně ošetřena

Asi každý člověk, dokonce i ten, který nevlastní koupací zařízení, dobře ví, že aby byla voda v koupališti, vířivce či domácím zahradním koupacím zařízení vhodná ke koupání, je důležité, aby obsahovala dostatek dezinfekčního prostředku, který bývá dodáván za pomocí chlorových či kyslíkových přípravků.

Chlorovétablety do bazénu jsou vlastně takovým základem údržby kvality vody ve Vašem koupacím zařízení. Při jejich postupném rozpouštění se dostává dostatečné množství chloru do vody a tím ji dezinfikuje a zbavuje případných bakterií, které by mohly mít vliv na kvalitu vody. K hlavním výhodám tohoto přípravků patří hlavně to, že kromě chloru mohou obsahovat také další potřebné složky a látky, které Vám pomohou v péči o Vaše koupací zařízení.

Bazénové tablety obsahující chlor jsou vyráběny v mnoha různých variacích. Nemusí obsahovat pouze tuto jednu složku, ale mohou být tří až pěti složkové a mohou Vám pomoci i s dalšími problémy provázejícími úpravu vody v koupacím zařízení. Při údržbě vody totiž nejde jen o dostatečný obsah chloru ve vodě, ale také o další parametry, které je důležité sledovat.

V naší nabídce můžete najít bazénové tablety triplex, které kromě dostatečné chlorace vody, ještě zbavují vodu zelenavého zbarvení a vločkují nečistoty. Dále Vám nabízíme přípravek 5v1, který také obsahuje chlor v dostatečném množství a kromě toho, že zbavují také vodu zelenavého zbarvení a vločkují nečistoty, ještě navíc udržují hodnoty PH v rovnováze a stabilizují tvrdost vody.

Všechny tyto druhy tablet do bazénu si také můžete pořídit v několika velikostech a to mini do menších koupacích zařízení nebo maxi pro velké koupací zařízení a koupaliště. Také si můžete vybrat z mnoha různě velkých balení a to podle Vaší spotřeby nebo potřeby být dostatečně zásobeni.