Zvolte si úvěr bez komplikací

Nejlepší půjčka je taková, která vás nebude zbytečně zatěžovat – taková, kterou získáte prakticky bez práce, rychle, a za dobrou cenu. A přesně taková je nebankovní hypotéka!

Nebankovní úvěry už dávno nejsou tím posledním řešením, po kterém lidé sahají v největší nouzi. Na finančním trhu získaly své pevné místo a lidé je mají v čím dál, tím větší oblibě. Jistě k tomu přispěl i fakt, že se už od loňského roku nevyskytují v žádné šedé zóně, a platí pro ně stejná zákonem daná pravidla, jako pro banky. Jejich poskytovatelé mají platnou licenci, dodržují všechny předpisy, a vy se jich tudíž nemusíte obávat. Sjednat si nebankovní úvěr je nyní stejné riziko, jako u všech ostatních poskytovatelů.

bitcoin v dlani

Ba naopak to má i řadu skvělých výhod.

Velkou předností těchto úvěrů je, že jsou orientované na lidi, a snaží se jim vyjít vstříc, jak jen to jde. A že to opravdu jde, o tom se ostatně můžete přesvědčit na vlastní kůži. Je totiž zbytečné, abyste platili peníze za drahé nabídky u jiných společností, které vám budou klást do cesty zbytečné podmínky, a vy budete jen neustále čekat a plnit další a další úkoly stanovené úředníky.

Pokud jde o podmínky, jistě vás příjemně překvapí, že o nebankovní úvěr můžete požádat i v situaci, kdy máte zápis v registru anebo nižší bonitu. To je jinde zcela nemyslitelné. Ovšem půjčky, které jsou orientované na lidi a snaží se jim maximálně vyjít vstříc, to umožňují. Takže pokud nemáte opravdu velké finanční problémy, které by svědčily o tom, že svůj dluh nebudete schopni splácet, pak můžete úvěr získat i v takové situaci. Ani nižší bonita, ani zápis v registru vadit nemusí.

brazilska bankovka

To hlavní je, zda se za svůj úvěr zaručíte nemovitostí. Může to být stejně tak rodinný dům, jako pozemek anebo třeba chata v zahrádkové osadě. Každá záruka je dobrá, a jeho aktuální tržní hodnota určuje, jakou můžete očekávat výši úvěru.