Jak chutná erotika s dominou

Nejen pro stálé klienty, ala i pro nováčky je tu něco, kde kromě obvyklých a žádaných erotických masáží naše zkušené profesionálky dovedou až k vrcholu slasti muže, kteří mají potřebu se podřídit a mít nad sebou otrokářku. Máte náročné zaměstnání, kde je na vás kladena neskutečná zodpovědnost, řídíte obrovský tým lidí, jsou na vás kladeny neustále požadavky, musíte rozhodovat okamžitě a pod tlakem těchto událostí cítíte, že potřebujete úlevu. Nerozhodovat, naopak nechat za sebe rozhodovat jiné, prostě polevit? Vyzkoušeli jste BDSM masáž mataharisalon.cz?

latex žena

Teprve až nad vámi bude stát ta pravá domina, a bude to právě ona, která VÁM bude rozkazovat, pak teprve zažijete tu pravou úlevu a vzrušení z neznáma. Možná ve vás probudí to, co jste v sobě dlouho skrývali a potlačovali, protože jste to považovali za nemorální. Ale můžeme vás ujistit, že takové pocity muži zažívají a ani nemusejí být ve vrcholové manažerské pozici. Navštivte luxusní prostředí salonu, kde vám naše zkušené terapeutky ukážou, jak umí být tvrdé a dominantní a naučí vás za pomoci důtek, jak máte poslouchat.

bdsm sex

Po osobní domluvě s vámi použijí techniky, které si zvolíte – ať je to škraboška na oči, kdy se propadnete do úplné tmy a terapeutka vás bude pozvolna trýznit, až nad vámi získá naprosto dominantní převahu, což vašemu poníženému egu bude dělat – přiznejte si to, dobře. Budete cítit slast a rozkoš při lehkém svazování. Další pomůcky a úroveň bolesti budou s vámi diskutovány. Můžete si vybírat z dalších potěšení jako jsou kolíčky, důtky a provazy, kterými vám znemožní pohyb a vy budete tím hodným a poslušným, který musí poslouchat. Už žádné rozhodování, za vás teď bude rozhodovat domina! A to až do té míry, že vás dovede k slastnému vyvrcholení tak, jak jste si ve svém nitru už dlouho přál. Jen to už nebudou představy, ale splněný uskutečněný sen.