Není skříň jako skříň

V zaměstnání tráví většina nás spoustu času a pokud je vaším působištěm kancelář, její vybavení by mělo být nejen praktické a prostorné, ale i funkční, moderní, kvalitní, cenově přijatelné a zároveň by mělo umocnit celkový dojem místnosti, obzvláště pokud jde o místo setkání s veřejností. Nábytek by měl být v jednotném stylu, měl by plně vyhovovat jeho uživatelům. Obzvláště pečlivě byste si měli vybírat kancelářské skříně.
kruhová místnost
Současný trh nabízí více než 800 typů skříní různých rozměrů a provedení se zárukou až na sedm let. Specializované firmy nabízí zdarma i montáž. Při výběru byste měli mít představu o výšce a šířce skříně, nabízeny jsou varianty, kdy je výška 74 cm, 111 cm nebo 185 cm a šířka 40 cm nebo 80 cm.  U některých modelů s dveřmi jsou součástí i tlumiče dveří. Dvířka jako taková mohou být osazena kováním v nejlepší kvalitě, a to v barvách stříbrné, bílé nebo černé, z typů si můžete vybrat mezi plnými, prosklenými či roletovými dveřmi, konkrétně tyto jsou velice žádané, neboť se hodí i do menších prostor, kde by byl problém s otevíráním klasických dvířek. U plných či prosklených dveří máte možnost vybrat z varianty levé či pravé strany.   Jakou součást skříně se dají pořídit i rektifikační nohy, které usnadňují samotné umístění na podlahu.
ztracená místa
Druhy a materiály
Skříně mohou být laminované, kovové a roletové, otevřené či zavřené, měly by mít hodně úložného prostoru, aby bylo možno v nich uchovávat dokumentaci, krabice a další nezbytnosti. Na šanony jsou speciálně vyráběné skříně, kdy výška úložného prostoru je shodná s výškou standardního šanonu. Pokud potřebujete mít písemnosti či jiné dokumenty pod zámkem, jasnou volbou jsou skříně uzamykatelné. Speciálním typem jsou knihovny s nastavitelnými policemi či komody se zásuvkami. Pro optické rozšíření místnosti můžete pořídit skříň se zrcadlovou aplikací. U posuvných dveří jistě každý ocení to, že jsou velice tiché. 
Tak už víte, jaká skříň je pro vás ta prává?