Revoluční americká hypotéka, nejlépe ta nebankovní


Americká hypotéka přinesla na finanční trhy nečekanou nabídku a nebývalé možnosti. Je to půjčka, kterou si lidé okamžitě oblíbili, protože jim nabízí neomezené množství peněz, přičemž stačí splnit minimum podmínek.

Pro americkou hypotéku je typické ručení nemovitostí. A je úplně jedno, kde o ni požádáte. Ať už to bude v bance anebo v nebankovní společnosti, v každém případě budete muset splnit tuto podmínku.

asijské bankovky

Ručení nemovitostí dává poskytovateli půjčky jistotu, že o peníze, které vám prostřednictvím úvěru svěří, nepřijde. Nemovitost bude mít vždy svou hodnotu, a pokud nebudete splácet a váš majetek propadně věřiteli, stále se mu taková půjčka vyplatí, i se všemi komplikacemi.

Proto byste si i vy měli dobře spočítat, zda úvěr, o který máte zájem, dokážete splácet – riziko, že o svůj majetek přijdete, tu samozřejmě vždycky je. A pokud vám počty dělají potíže, vezměte si k ruce třeba kalkulačku americké hypotéky, kterou snadno a zdarma naleznete na internetu.

Na druhou stranu, není třeba se obávat, že by vás takové ručení v užívání nemovitosti jakkoli omezovalo. Samozřejmě platí, že nemovitost zatíženou břemenem nemůžete prodat, anebo třeba darovat, ale pokud jde o běžné užívání, ani si svých závazků nevšimnete.

A to platí o to více, když si sjednáte úvěr s nízkými splátkami a příznivou úrokovou mírou. Takové splátky ve svém měsíčním rozpočtu vůbec nepoznáte. Navíc, i když si půjčujete velkou sumu peněz, nemusí být splátky nijak vysoké – stačí je rozložit na dostatečně dlouhou dobu, třeba až na třicet let.
10 euro, vějíř bankovek

Velkou předností nebankovních úvěrů, stejně tak jako i nebankovní americké hypotéky, je to, že je můžete mít doma během velice krátké doby. Třeba už do týdne, a pokud spěcháte, tak i rychleji. Budou vám šité na míru, budou flexibilní, a můžete si za ně pořídit, co vás jen napadne. Nikdo vás nebude omezovat v tom, o co smíte žádat, ani v tom, jak smíte s penězi naložit.