To správné místo pro váš dokonalý relax

Možná už na sobě také pociťujete známky takzvané jarní únavy, která je spíše spojena se způsobem předcházející ne příliš ukázkové zimní životosprávy. Do ní je třeba zahrnout nejenom špatné stravovací návyky a hříchy, ale i přepětí a stres související z práce, i soukromé oblasti života. Proto odborníci doporučují alespoň jedenkrát za dva měsíce takzvaně vypnout a na celý víkend změnit zcela místo pobytu. Právě v situaci, kdy se ocitnete mimo svůj byt a rámec všech povinností, si dokonale odpočinete a naberete energii na minimálně https://sportrevue.isport.blesk.cz/ti-nejdrazsi-9-ligovych-utocniku-jejichz-hodnota-je-minimalne-milion-eur další dva měsíce. Pohled na zámek Lednice zachycený přes rozkvetlý záhon hyacintůProč si tedy neudělat krásný předjarní výlet dohotelu Lednice Lednice.galant, domísta, které vám poskytne veškerý servis, jenž si představíte pod pojmem wellness.
-Náš hotel disponuje padesáti pokoji vybavených ve třech kategoriích. Nabízíme pokoje pro dvojice, rodiny a nebráníme se ani přítomnosti domácích mazlíčků.
-Od 6.3. tohoto roku jsme pro naše hosty otevřeli italskou restauraci, kde si kromě skvělé pizzy, těstovin a salátů, můžete objednat i steaky a lahodné dezerty.
-Další variantou skvělého občerstvení je Zahradní restaurace se svými hotovými jídly, steaky, klobáskami a vlastním pivem, které vás pohladí po jazyku i po duši. Naši kuchaři si velmi zakládají na používání regionálních surovin a samozřejmostí je vysoká úroveň jejich přípravy a servisu jídel.Prostřený stůl v restauraci
-V hotelu lze využít finskou saunu, infrasaunu a nechybí ani moderní vířivka. K dokonalé relaxaci patří také námi nabízené druhy speciálních masáží. Rezervace pro jednotlivé procedury doporučujeme provést předem přes online systém na našich stránkách.
-Využijte nabízené pobytové balíčky spojené se zajímavými akcemi pořádanými v návaznosti na právě probíhající roční období.
Zbavte se stresu a uvolněte všechny svoje smysly v krásném a klidném prostředí našeho čtyřhvězdičkovém hotelu stojícím v nádherném městě Lednice.