Z čeho si u mužů nedělat srandu

Jedna z vlastností, kterou si ceníme na mužích je velký smysl pro humor. Problém může nastat, pokud narazíme na téma, o kterém muž nevtipkuje. Kdo by neměl rád muže, který má vytříbený smysl pro humor a dokáže zabavit nejen Vás, ale také třeba známé na nějaké akci nebo v společnost v rodinném kruhu. Do vztahu prostě humor patří, protože bez něj by to byla velká nuda a určitě byste pak hledali někoho kdo ten humor má. Ale pozor milé dámy. Existují i témata o kterých byste před muži neměli vtipkovat, protože by to mohl být fakt velký problém a mohlo by to tím pádem dopadnout velmi špatně.

muž

Pojďme si je teda představit. Prvním z těchto témat je nízký plat. Ano, to je věc, kterou může spíše naštve, než rozesměje. Pánové jsou velmi citliví na výši svého platu, protože je v nich prostě zakořeněné přece vzetí toho, že oni jsou ti, kteří musí živit rodinu. Druhé takové téma je plešatění. I když je to velmi přirozený proces pánové jsou na to velmi citliví. Ono totiž mezi pány nějak panuje, že pokud má muž méně vlasů je také méně chytrý. Každá dáma si o tom určitě ráda udělá svůj názor. A přesouváme se k dalšímu tématu, o kterém před muži raději nevtipkovat. Muži jsou hrdí na svou chloubu v kalhotách.

smích

Zase na druhou stranu, taky nemáme ráda, pokud si z nám pánové dělají srandu, že máme malé poprsí nebo, že ho máme jak psí uši. Takže v tomto bychom měli pány pochopit a jejich nádobíčko maximálně chválit. A co teprve vtípky na jejich maminku. Tak tady dámy také velký pozor, protože byste mohli velmi tvrdě narazit. Další témata, které dokáži pány spíše naštvat patří vtípky na jejich výběr partnerky, ohledně jejich tloušťky, z jejich dětí, vzdělání nebo třeba pokud je to přímo Váš partner tak z předčasné ejakulace. Ono by se možná i dalo říci, že ti naší muži jsou více hákliví jak my ženy.