Zbavte vaše koberce mikrobů a virů

Čas od času bychom měli využít profesionálních služeb a povolat na pomoc při očistě naší domácnosti i odborníky, kteří se věnují hloubkovému čištění koberců Wismont-cisteni a čištění čalounění sedacích souprav, podsedáků a všeho ostatního, co vás napadne a máte zrovna doma. Léty a používáním se v čalounění zahnízdí mikroby ať chcete či nechcete, a navíc sem tam ukápne něco, co by nemělo. Některé skvrny sice vyčistíme, to, když hned nastoupíme vyzbrojeni čistícími prostředky v ruce. Ale někdy bohužel zjistíme nečistotu na sedací soupravě nebo na svátečním koberci v obývacím pokoji až po příchodu ze zaměstnání. A teprve pak zjistíme, že děti obědvaly v obýváku, protože se tam pěkně sedí anebo u jídla sledovaly televizní obrazovku. I když to mají zakázané. Co naplat. Nemá smysl znovu opakovat do nekonečna, že se snídá, obědvá a večeří v kuchyni, kde nehrozí při řádném stolování nikomu žádná újma a ani koberci.

sedací souprava

Prohlédněte bedlivě okem sedací soupravu bez přehozů a zkontrolujte i koberce. Zjistíte-li nečistoty, které se natrvalo usadily, neváhejte a povolejte službu, která se specializuje přímo na čištění koberců a čalounění. Jestliže za sebou máte už nepříjemnou zkušenost s podobnou službou a po jejich odchodu na koberci zůstaly skvrny, které tam byly, a i neustále jsou a krytinu podlahy jste mohli ždímat, zapomeňte na to. Byla to opravdu jen „podobná služba“. Volejte proto profesionály s profesionálním vybavením, kteří koberec skutečně vyčistí, ale nepromočí.

perské koberc

 Stejně tak jsou dobří i na čištění vlněných i perských koberců, které potřebují speciální způsob očisty. Kromě skvrn a nečistot odstraní z vaší domácnosti velké množství bakterií a virů, zneutralizují pachy a vaše koberce a čalounění příjemně provoní a hygienicky ošetří. Způsob, jakým pracují se dá považovat za nejúčinnější metodu a přímo za renovaci koberců.

Máte-li podlahu, kterou je třeba vyčistit a navoskovat, i takové služby poskytují.