Domácí popisovací plocha může dítěti pomoci zlepšit známky

Kvalita učebních pomůcek je velice důležitá, zvláště pak to platí v případě, kdy je dítě ještě sotva školou povinné. Proto byste na nich neměli příliš šetřit.

Domácí popisovací plocha může dítěti pomoci zlepšit známky

Učení není žádná slast. Toto si žel myslí celá řada rodičů i jejich potomků. Není se co divit. Naše školní osnovy o obecně celé školství stojí prakticky na doktríně, která byla vypracovaná ještě za starého rakouského mocnářství. A to přestalo existovat už před více jak sto lety. Mnozí rodičové díky zastaralému systému snaží své potomky dostat do školy pomalu i násilím a všichni zúčastnění jsou z toho nešťastní. Dokonce i učitelé. A také se tím zhoršuje i prospěch. S tím posledním ale můžete něco dělat.

Domácí magnetická zabule

Stačí se svému roběti doma dostatečně věnovat. Ovšem i tak se bude do učení spíše nutit, díky čemuž si toho moc nezapamatuje. A to je samozřejmě špatně. Z toho důvodu byste mu měli pořídit docela zajímavou edukační pomůcku, se kterou by mu mohlo učení jít přeci jen o něco málo lépe. Tou pomůckou je kreslící magnetická tabule pro děti.

https://www.youtube.com/watch?v=MQMrKhutwDc

Jsou lehké a dobře se s nimi pracuje

Mít doma tabuli by asi ještě před nedávnem nikoho příliš nenadchlo. Přeci jen i ročníky třicátníků si stále pamatují obří popisovací plochy, které byly extrémně těžké a dost špatně se s nimi manipulovalo. Magnetické verze, které se dnes běžně prodávají v každém specializovaném obchodě, jsou ale v mnoha ohledech úplně odlišné. Jsou daleko lehčí, a to i přesto, že jejich velikost se nezměnila. Jsou totiž vyrobeny z jiných materiálů, díky čemuž se s nimi dobře manipuluje a je možné je také snadněji schovat za pohovku, za skříň, pod postel, zkrátka kamkoliv. Navíc se na ně nepíše křídou, což je další velké plus.

Lehká moderní tabule

Na moderní magnetické tabule se píše speciálními popisovači, které na první pohled vypadají jako klasické fixy. Ovšem pozor, nezaměňovat. Když to uděláte, je dost pravděpodobné, že takto vytvořený nápis nebo kresbu už nikdy nedostanete pryč. To samé platí ale i jiných psacích potřebách jako jsou propisky, pera a další. K mazání se též nepoužívá klasická houba, ale je lepší využít k tomuto účelu hadřík.