Seo optimalizace je odpověď na nízkou návštěvnost

Máte krásný, moderní a profesionály vytvořený web, a právě proto vás tolik zaráží, že jeho návštěvnost a popularita je tak malá? Nezoufejte, dost možná jste totiž zapomněli na tak podstatnou věc, kterou je právě optimalizace seo. Možná si kladete zmateně otázku, co je seo a proč je pro vás vlastně tolik důležité.
Je to prostě – seo optimalizace se stará o to, aby vaše webové stránky byli co nejvíce vidět, aby zkrátka nebyli neviditelné. Pokud se nachází až na desáté stránce ve vyhledávači, tak na vysokou návštěvnost můžete zapomenout. Je potřeba je co nejvíce vyzdvihnout, a k tomu vám pomohou právě metody optimalizace.

online marketing

Faktory, na kterých nejvíce závisí

Aby bylo možné provést optimalizaci, tak je potřeba přesně vědět, na čem závisí, jaké faktory ji nejvíce ovlivňují. Můžeme je rozdělit na základní dvě skupiny. Obě tyto skupiny jsou velmi důležité a je potřebné jim věnovat velikou pozornost, jestliže chcete dosáhnout skutečně zajímavých výsledků, které jste si vytyčili.

On-page faktory

Týkají se především nastavení vašich webových stránek. K těmto faktorům můžeme zařadit hlavně seo analýzu a navrhování klíčových slov. Analýza má za úkol objevit všechny negativní faktory, které se na vašich stránkách vyskytují, a které brání vyšší návštěvnosti. Naopak klíčová slova jsou velmi důležitá z toho důvodu, že se následně budou objevovat v PR článcích. Je tedy potřeba cílit na taková slova, která jsou nejhojněji vyhledávána a která budou nejefektivnější.

google

Off-page faktory

Tyto faktory se týkají zejména linkbuildingu, což je vkládání zpětných odkazů do PR článků. Mezi tyto faktory tedy řadíme hlavně takzvané revoluční PR články a tematické PR články. Nejefektivnější, a zároveň nejdražší jsou právě tematické články, které jsou publikovány na tematických webech. To zajistí maximální efektivitu a účinnost.